Zapraszamy na wczasy !Augustyna donosi

OW AUGUSTYNA - Jastarnia | Willa AUGUSTYNA - Jastarnia | OW ŻEGLARZ - Jastrzębia Góra
Rezerwacja | Cennik | Dojazd | O Półwyspie | O nas | Sznurki | Teneryfa | Księga Gości
Widok na morze | Pogoda | FAQ | DVD | FotoGaleria | Donosy | Pomoc | Kontakt

***** Donosy prosto z plaży w Jastarni *****

Donosy pochodzą z plaży przed OW Augustyna w Jastarni.
Wiadomości z poprzednich lat znajdziecie w archiwum.
Donosy sponsoruje Apartament La Perla w El Medano.
Znajdź nas na:

Facebook:
Facebook - Augustyna.pl

Youtube:
Youtube - Kanał Augustyna.pl


Vimeo:
VIMEO - Kanał Augustyna.pl i SurfMedano.com


Instargram:
Instagram - Kanał Augustyna.pl i SurfMedano.com

Donos z dnia 30-04-2002, a dokładniej z godziny 11:03
Tak sie składa, że dzisiaj wiatr nie wieje i raczej nie będzie wiał, ale świeci słońce, jest bardzo ładnie i do tego kończy się kwiecień, więc z tej okazji mamy dla Państwa wiązankę wiosennych kwiatów.

Donos z dnia 30-04-2002, a dokładniej z godziny 07:53
Wtorek rozpoczyna sie słonecznie, choć nieco rześko i raczej bez wiatru. Przynajmniej można się poopalać, a windsurferzy moga w końcu podleczyć dłonie i uzupełnić braki mineralno-witaminowo-odżywcze płynami różnymi, ale zawsze bezalkoholowymi oczywiście. Zaś od jutra nie dość, że słońce i prawdziwy upał powyżej +20C, to jeszcze wiatr o sile 4 B... Pierwszy Maja Świętem Windsurfingu !

Donos z dnia 29-04-2002, a dokładniej z godziny 15:14
Dzisiaj mieliśmy trochę słońca, trochę wiatru i trochę chmur prawie bez wiatru ;-)

Donos z dnia 29-04-2002, a dokładniej z godziny 07:27
Poniedziałek wita nas prawie bezchmurnym niebem i wiatrem S 3-4 B.

Donos z dnia 28-04-2002, a dokładniej z godziny 19:08
Wiatr ustał, windsurferzy też, wiec słoneczko idzie spać, bo jutro ma również wiać ;-)

Donos z dnia 28-04-2002, a dokładniej z godziny 15:28
Dzisiaj można pływać tak lub też tak - w jednym i drugim wypadku frajda jest taka sama, a o to przecież chodzi ;-)

Donos z dnia 28-04-2002, a dokładniej z godziny 14:12
Słoneczna niedziela okazuje się być również wystarczajaco wietrzna na zestawy słabowiatrowe. W ten sposób życie rodzinne kwitnie - żony się opalają, mężowie pływają, dzieci rozrabiają i wszyscy są zadowoleni.

Donos z dnia 28-04-2002, a dokładniej z godziny 09:33
Niedziela wita nas słońcem i wiatrem SW 2 B. Później ma być go trochę więcej (do 4 B) i na duże zestawy na pewno wystraczy..

Donos z dnia 27-04-2002, a dokładniej z godziny 20:12
Jak dotąd wszystko idzie zgodnie z opisanym w piątek planem - piątek pogodny, sobota wietrzna, a niedziela ze słabym wiatrem znów pogodna i ciepła, po niedzieli wietrzny poniedziałek, i tak dalej na zmianę... W środę oprócz wiatru będzie już o wiele cieplej - ponad +17C. A na razie pogodną niedzielę zapowiada sobotni zachód słońca.

Donos z dnia 27-04-2002, a dokładniej z godziny 16:01
Teraz nie pada, swieci słońce i wieje WSW 5-6 B. To się nazywa "zimne Hawaje" i zmienia taki widok w taki ;-)

Donos z dnia 27-04-2002, a dokładniej z godziny 13:21
Już nie pada, już wieje, ale jeszcze nie świeci.

Donos z dnia 27-04-2002, a dokładniej z godziny 09:06
Wprawdzie jest pochmurno i trochę mży, ale po południu powinno zaświecić słońce i zawiać SW 4-5 B. Windsurferzy powinni być zadowoleni. Naszą nadzieję na takie warunki wzmacnia fakt, ze dzisiaj jest pełnia, czyli każde marzenie się spełnia ;-)

Donos z dnia 26-04-2002, a dokładniej z godziny 19:05
W promieniach zachodzącego słońca pojawił się na naszej zatoczce pierwszy długo-weekendowy windsurfer.

Donos z dnia 26-04-2002, a dokładniej z godziny 15:14
Na słońce natychmiast zareagowała nasza wydmowa jabłonka (rośnie juz na wydmie) wypuszczając swój pierwszy kwiatek.

Donos z dnia 26-04-2002, a dokładniej z godziny 14:49
Zgodnie z zapowiedzią, chmury ustąpiły i znów możemy sie cieszyć słońcem na prawie bezchurnym niebie.

Donos z dnia 26-04-2002, a dokładniej z godziny 11:29
Nadal dość pochmurno i prawie bezwietrznie (S 1-2B ), ale ciepło (+15C) i przejaśnia się. Za godzinkę powinniśmy zobaczyć słońce.

Donos z dnia 26-04-2002, a dokładniej z godziny 07:27
No to mamy, czego chcielismy... dluuugiii weeeekend ;-)
Na razie pochmurno, ale cieplo i zaraz powinno sie rozpogodzić. Pozniej bedzie dla kazdego cos milego - bedzie slonce, beda tez chmury, bedzie przelotny deszcz, bedzie od +11C do +16C w powietrzu i okolo +12C w wodzie, no i bedzie wiatr. I wlasnie na wietrze dzis sie skoncentrujemy.
Jego sile i kierunek bedzie ksztaltowal niz atlantycki, ktory z okolic Morza Norweskiego bedzie sterowal wiatrami i pogoda nad naszym waskim paskiem piasku. Bedzie to wygladalo mniej wiecej tak:
najpierw pogodnie, slaby wiatr z poludnia i cieplo (piatek po poludnu),
pozniej zachmurzy sie, wiatr powieje mocniej (4B), zmieni sie na zachodni,spadnie pare kropel deszczu (sobota).
Po przejściu zatoki nizowej (niedziela) wiatr z zachodu 3-4B przechodzacy w poludniowy, slonecznie i tak az do poniedzialku, kiedy caly proces powtorzy sie. Wiatr znow odkreci z poludniowego na zachodni, wzmocni sie, niebo zachmurzy sie, by znow sie rozpogodzic... i tak dalej...i tak dalej...;-)
Podsumowujac: bedzie wialo z kierunkow idealnych do plywania na polwyspie, bedzie tez swiecilo, wiec bedzie sie plywalo, choc raczej na wiekszych zestawach, a czasie rozpogodzen i slabnieca wiatru bedzie czas dla rodziny, znajomych i... wlasnych dloni, ktore wielu windsurferom po pierwszym plywaniu dadza sie pewnie bardzo we znaki ;-)

Donos z dnia 24-04-2002, a dokładniej z godziny 12:55
I znów prawie można powiedzieć:
Żar się z nieba leje, ciało brązowieje ;-)

Donos z dnia 23-04-2002, a dokładniej z godziny 07:24
Ukwiecone śliwki mirabelki w promieniach wschodzącego słońca na tle błękitnego nieba mówią wszystko o aktualnej pogodzie - jest słonecznie, bezchmurnie, prawie bezwietrznie i coraz cieplej.

Donos z dnia 23-04-2002, a dokładniej z godziny 05:35
Skoro już jesteśmy przy zachodach słońca, to warto zwrócić uwage na niebo tuż po tym jak słońce schowa się za horyzontem. Jeszcze przez jakiś czas nad miejscem gdzie ono zaszło utrzymuje sie jasny punkcik, taka mała gwiazdka, która naprawdę jest planetą i nazywa się nomen omen Wenus. Po romantycznym zachodzie słońca, krótka opowieść o planecie nazwanej imieniem bogini miłości może rozpocząć całkiem miły wieczór...;-)
Upojny wieczór to wieczorem, a teraz poranna rosa i bezchmurne niebo zapowiadają pogodny wtorek - przynajmniej do południa...;-)

Donos z dnia 22-04-2002, a dokładniej z godziny 20:09
Kiedy słońce krwawo wschodzi,
w marynarzu bojaźń rodzi.
Lecz gdy czerwień o zachodzie,
wie marynarz o pogodzie !

Donos z dnia 22-04-2002, a dokładniej z godziny 19:54
Na dobranoc mamy jeszcze taki uspokojający obrazek.

Donos z dnia 22-04-2002, a dokładniej z godziny 18:16
Słonko zrobiło dzisiaj kawał dobrej i bardzo potrzebnej roboty - wraz z delikatnym wiatrem stworzyło dobre warunki na naszej zatoczce do pierwszych kroków na desce z żaglem, a do spółki z ciepełkiem poprawiło nastrój naszym kwiatkom. Nic dziwnego, że nasze słoneczko się zmęczyło i powoli układa się do snu, ale nie ma obawy - jutro znów wstanie i do południa będzie świeciło na prawie bezchmurnym niebie. Później niestety zachmurzy się i trochę popada. No cóż... roślinki też mają swoje wodne potrzeby.

Donos z dnia 22-04-2002, a dokładniej z godziny 13:31
Poniedziałek własciwie mozna juz opisać takim zdaniem:
Żar się z nieba leje, ciało brązowieje ;-)

Donos z dnia 21-04-2002, a dokładniej z godziny 19:30
W tę niezwykle słoneczną niedzielę oprócz opisanych poniżej zdarzeń przyrodniczych wkradł sie jeszcze motyw żeglarski reprezentowany na naszej plaży przez katamaran oraz motyw romantyczny reprezentowany przez dzisiejszy zachód słońca. I to by było na tyle jeśli chodzi o niedzielę.
Jutro równie słoneczny i ciepły poniedziałek , a później słońce zostanie zatrzymane przez bezdeszczowe chmury bez podania powodów na przepisowe w takich przypadkach 48 godzin, by w czwartek triumfalnie powrócić, w piątek podgrzać nas do około +16C, czyli jak znalazł na dłuuugi weekend.

Donos z dnia 21-04-2002, a dokładniej z godziny 14:06
Niedziela powitała nas bardzo słonecznie. Ładnie jest nad zatoką, ładnie nad morzem i ładnie na drzewach. Słońce i ciepło sprawiły, że nawet galeon postanowił przejść kurację odmładzającą w naszej jastarnickiej mini-stoczni. W lesie też jakby zrobiło się bardziej kolorowo, na co nie bardzo zwraca uwagę dzięcioł pracowicie waląc dziobem w gałąź. Na łąkach również nie najgorzej, w trzcinach także. Mozna tam zobaczyć, niestety tylko z daleka, bardzo płochliwe czaple siwe lub wedrujące na północ dzikie gęsi. W naszym ośrodku możemy się pochwalić gniazdem pięknej sroki, a także gniazdem wrony, czyli pełnia szczęścia, a do tego na nastepny weekend zapowiedziały się Bociany...;-)

Donos z dnia 20-04-2002, a dokładniej z godziny 11:20
Wiosna, wiosna, wiosna, a wraz z nią dzieją się w przyrodzie różne dziwne rzeczy. Na przykład takie coś zmienia się w takie coś, które zmieni się w... jeszcze nie wiadomo w co, ale jak się zmieni to na pewno to pokażemy.

Donos z dnia 19-04-2002, a dokładniej z godziny 07:13
Rano, jak to rano - niejeden ma jeszcze głowę w poduszkach, nawet jeśli ta głowa jest w chmurach.
Dziś będzie bardzo ciepło i prawie bezwietrznie, czasami poświeci nam słoneczko, a czasami być może popada przelotny deszczyk.

Donos z dnia 18-04-2002, a dokładniej z godziny 11:37
Dla miłosników przyrody mamy małą zagadkę:
Co przedstawia to zdjęcie ?
Dla ułatwienia dodam, że rozwiązanie rozkwitnie za mniej więcej 2 tygodnie i zamiast zgadywać można po prostu poczekać ;-)

Donos z dnia 18-04-2002, a dokładniej z godziny 08:43
Czwartkowy ranek wita nas słońcem, błękitnym niebem, delikatną mgiełką i absolutnym brakiem wiatru. Z ładnej pogody korzystają miedzy innymi śliwki mirabelki, które własnie zaczynają kwitnąć. Taka pogoda utrzyma sie przez najbliższe dni. Patrząc jeszcze dalej, wydaje się, że w najdłuższy weekend nowoczesnej Europy pogoda zda egzmin na piątkę - będzie ciepło, a specjalnie dla windsurferów również znajdzie się wiatr.

Donos z dnia 16-04-2002, a dokładniej z godziny 18:03
Huston... mamy w końcu słońce !
Zrobiło sie od razu cieplutko i milutko, a wśród pierwszych "słońcobiorców" niewątpliwie wyróżniają się zgrupowania słabo zorganizowanych dzikich róż oraz równie liczne, lecz niezwykle karne żywopłoty.
A wszystko to... bo świeci słońce, a właściwie już powoli zachodzi.

Donos z dnia 15-04-2002, a dokładniej z godziny 19:07
Za oknem sytuacja nie wygląda zbyt zachęcająco - pada "kapusniaczek" i jest raczej szaro. Pozostaje nam tylko kontemplować wode zbierającą sie w liściach dzikiej róży i czekać słońca.

Donos z dnia 15-04-2002, a dokładniej z godziny 07:42
Poniedziałek wita nas ciepło i bezwietrznie, ale wilgotno i mglisto. Z czasem mgły opadną i być może zobaczymy słoneczko.

Donos z dnia 14-04-2002, a dokładniej z godziny 13:17
Pogoda nadal barowa, czyli najlepiej wybrać się... do lasu. W lesie, jak to w lesie, mozna spotkać rozdartą sosnę (dla maturzystów jak znalazł) lub kolejną budowlę najwyraźniej wojskowej proweniencji.

Donos z dnia 14-04-2002, a dokładniej z godziny 09:01
Jest pochmurno, wilgotno, ale ciepło i w dodatku po południu
ma być słonecznie... pożyjemy... zobaczymy...;-)

Donos z dnia 13-04-2002, a dokładniej z godziny 18:41
Pogoda prawdziwie barowa, ale ponieważ jakoś nie chce padać zapowiadany deszcz, a do baru nas nie ciągnie, więc wybraliśmy się na spacer do lasu. A w lesie... a w lesie znaleźliśmy kolejny bunkier ( poprzednie opisaliśmy w marcu). Ten znajduje się pomiędzy Jastarnią a Juratą na wysokości Ośrodka TP SA, tuż przy torach kolejowych od strony zatoki. Od góry wygląda tak i widać, że nawet dzisiaj czasami się komuś do czegoś przydaje. No cóż... lepsze chyba w tym miejscu ognisko niż armata i żołnierze gotowi do boju.

Donos z dnia 13-04-2002, a dokładniej z godziny 10:01
Nie dość, że nie pada, to jeszcze zrobiło sie słoneczniej... ciekawe, nieprawdaż ;-)

Donos z dnia 13-04-2002, a dokładniej z godziny 08:38
Sobota wita nas zachmurzonym niebem i perspektywą deszczu. Na szczęście słabego deszczu. Jest dość ciepło, a jutro już nie powinno padać, więc nie jest tak źle. Przynajmniej roślinki dostaną swoją porcję wody, co jest im chyba teraz bardzo potrzebne - nowalijki będą prędzej na naszych stołach...;-)

Donos z dnia 12-04-2002, a dokładniej z godziny 06:04
Dzięki niezwykłej wprost uprzejmości Pana Edwarda Urbańskiego z Sosnowca możemy zaprosić Państwa do oglądania wspaniałych zdjęć z całego świata w naszej Foto Galerii.
Jeśli akurat nie możecie wyjechać na Hawaje lub do Brazylii, te zdjęcia będą jak znalazł.
Zapraszamy - naprawdę warto !

Donos z dnia 11-04-2002, a dokładniej z godziny 13:37
Jest słonecznie, jest stosunkowo ciepło (+12C), jest wietrznie (SE4B) - cóż więcej potrzebują zwolennicy deski z żaglem ?
Pewnie czasu na pływanie...;-)
Przy okazji pragnę uprzejmie donieść, że ostatnio znacznie nam sie powiększyła nasza plaża nad zatoką, osiągając w porywach 30 metrów szerokości. Dzięki temu jest gdzie biegać, ale i na co popatrzeć. Na przykład takie coś - cóż to może być ?
Sspieszę wyjaśnić, że nie jest to widziana z góry czaszka jakiegoś Pana z lekko nadszarpniętym zębem czasu owłosieniem górnej powierzchni głowy, lecz najzwyklejszy w świecie kamień obrośnięty wodorostami i odsłonięty przez opadającą wodę.

Donos z dnia 11-04-2002, a dokładniej z godziny 07:43
Włoski niż nr 2 zgodnie z planem przysłał nam ciepłe powietrze z południowego wschodu. Razem z ciepłem idzie wilgoć, którą dziś objawi się w postaci przelotnego deszczu na południu i zachodzie naszego kraju. Poza tym pogodnie, ciepło i słonecznie. Koniec z nocnymi przymrozkami, a w dzień temperatura jutro we Wrocławiu osiągnie +18C. U nas również ciepło, a poranne altostratusy wróżą piękny dzień.

Donos z dnia 10-04-2002, a dokładniej z godziny 09:07
Pogoda taka sobie, więc może trochę o pogodzie właśnie. Na początek proponuje porównać mapkę synoptyczną Europy z jej satelitarną fotografią. Jak widać, północna Skandynawia oraz Europa południowa są w zasięgu niżów (nr 1, 2 i 3). Między nimi, od Rosji aż po Wyspy Brytyjskie, zalega olbrzymi wyż (nr 4) i Polska jest pod jego wpływem. Stąd dużo słońca, brak opadów, ale jednocześnie duża amplituda temperatur pomiędzy zimną nocą, a ciepłym dniem. Od gorącego powietrza (do +25C) znad Morza Śródziemnego odgradza nas włoski niż (nr 2 - nawet troche przypomina skręcone widelcem spagetti). Dzięki niemu do Polski w piątek napłynie wreszcie ciepło, ale i wilgoć - stąd sobotnio-niedzielny ciepły deszczyk. Ciepła starczy dla wszystkich, ale deszczu nie - na Wybrzeżu w weekend sucho.
Wróćmy jednak do fotografii z wysokości 36.000 km. Szczególnie ładny wydaje sie niż nr 1 (na południowy zachód od Hiszpanii). Przypomina nam słodziutki i okrąglutki obwarzanek. Interesujący jest też bardzo długi (około 3000 km) front zimny (kolor niebieski) niżu nr 3. No i ten głęboki błękit Morza Śródziemnego... eeech, niedługo u nas tez tak będzie...;-)

Donos z dnia 10-04-2002, a dokładniej z godziny 07:06
Wczorajszy, nieco zasnuty chmurami zachód słońca zapowiedział dzisiejszy pochmurny, ale ciepły poranek. Słoneczko zobaczymy około południa, a od czwartku wzrost temperatury do poziomu +15/16C - po prostu W I O S N A !

Donos z dnia 09-04-2002, a dokładniej z godziny 08:25
Jakoś tak niepostrzeżenie minął nam już cały rok i 1 dzień na donoszeniu donosów z plaży - w dniu 08.04.2001 z pewną taką nieśmiałością napisałem pierwszy donos. No cóz... latka lecą ;-)
Gdyby ktoś z Państwa miał ochotę na wiadomości z poprzednich miesięcy wystarczy kliknąć tutaj lub w odnośnik "Archiwum" na samym dole tej strony.
A poza tym... a poza tym mamy piękny, słoneczny, bezchmurny i prawie bezwietrzny wtorkowy poranek.

Donos z dnia 09-04-2002, a dokładniej z godziny 06:24
Pierwszy dzień tygodnia pożegnał sie z nami takim zachodem słońca, zapowowiadając słoneczny i ciepły wtorek, który z kolei rozpoczął się takim oto wschodem słońca.

Donos z dnia 08-04-2002, a dokładniej z godziny 11:09
Poniedziałek potwierdza nasze niedzielne prognozy - jest słonecznie i coraz cieplej.

Donos z dnia 07-04-2002, a dokładniej z godziny 17:15
Niedzielna plaża jest bardzo przyjemna, ale odrobinę chłodna. Natomiast las jest równie przyjemny, ale cieplejszy i oprócz jodu ma jeszcze aromat sosnowej żywicy - raj dla naszych płuc. Jednym słowem - polecamy !

Donos z dnia 07-04-2002, a dokładniej z godziny 14:40
Gdyby ktoś z Państwa miał lęk przed lataniem samolotem, a mimo wszystko chciał sprawdzić jak to jest, to za o wiele mniejsze pieniądze niż najtańszy nawet bilet samolotowy, może w okolicach Chłapowa (wieś na zachód od Władysławowa) na malowniczym klifie nie dość, że wejść do oryginalnego TU-134, to jeszcze zjeść tam posiłek z widokiem na morze.

Donos z dnia 07-04-2002, a dokładniej z godziny 14:40
Powoli klaruje nam się sytuacja pogodowa. Najgorsze, czyli sobotę, mamy już za sobą. W nadchodzącym tygodniu na Półwyspie nadal będzie słonecznie i bez opadów, a temperatura będzie rosła każdego dnia o mniej więcej +2C osiągając około +12/14C pod koniec tego okresu. Wiatry słabe i umiarkowane z północnego wschodu.
Od połowy miesiąca temperatury powinny wyraźnie zacząć zbliżać się do poziomu +16/18C.

Donos z dnia 07-04-2002, a dokładniej z godziny 13:08
Jak wiadomo w Jastarni mamy port, a w porcie kutry rybackie. Każdy kuter ma mnóstwo różnych urządzeń i akcesorii rybackich, z których kilka ukazuje to oto zdjęcie. Mamy nadzieję, że choć trochę rozjaśni to Państwu tę plątaninę lin, tyczek i innych "wichajstrów".

Donos z dnia 06-04-2002, a dokładniej z godziny 18:17
Dzisiaj na plaży było ładnie, ale chłodny wiatr zagonił nas do cieplejszego lasu. A w lesie można znaleźć wieżę widokową, w dodatku z regulaminem i urządzeniami nadawczo-odbiorczymi telefonii komórkowej. A z wieży widać morze, również zatokę, no i oczywiście las. I tak spokojnie sobota sobie minęła zostawiając na koniec mniej więcej taki widoczek.

Donos z dnia 06-04-2002, a dokładniej z godziny 12:54
W porcie w Jastarni, a dokładniej na jego torze podejściowym (tzw. farwaterze), statek Urzedu Morskiego w Gdyni układa nowe boje, które zostały zdjęte późną jesienią. Patrząc od strony wody, czyli wchodząc statkiem do portu wystarczy pilnować, aby zielone boje były po prawej, a czerwone po lewej i wtedy na pewno trafimy bezpiecznie do portu.

Donos z dnia 04-04-2002, a dokładniej z godziny 09:57
Na całym Półwyspie trwa silna mobilizacja sił i srodków przed nadchodzacym sezonem letnim. Materiały remontowo-budowlano-odświerzajace płyną szerokim strumieniem zmienijąc nasz wąski pasek piasku w prawdziwy nadmorki kurort.

Donos z dnia 04-04-2002, a dokładniej z godziny 09:57
Słoneczna, bezchmurna i bezwietrzna pogoda sprawiły, że poziom wody w morzu znacznie się obniżył odsłaniając plażę. Charakterystyczne dla tego zjawiska są piaszczyste "jęzory" na plaży południowej.

Donos z dnia 04-04-2002, a dokładniej z godziny 06:52
Poranna rosa na szybach samochodu i bezchmurny wschód słońca zapowiadaja kolejny słoneczny, choć tym razem chłodniejszy od poprzednich dzień.

Donos z dnia 03-04-2002, a dokładniej z godziny 11:00
Wiosna w najlepsze, ptaszki latają szybko i... czasami sie rozbijają. Jednak otoczone troskliwą opieką szybko dochodzą do siebie i... odlatują... niestety równie szybko ;-)

Donos z dnia 03-04-2002, a dokładniej z godziny 10:28
Czeka nas kilka dni słonecznej pogody i odrobinka ochłodzenia. Najzimniej będzie w piątek (około +5C), później już coraz cieplej.

Donos z dnia 03-04-2002, a dokładniej z godziny 05:55
Poświąteczny wtorek zakończył się tak, a już całkiem pracujaca środa zaczyna się tak zapowiadając kolejny ciepły i słoneczny dzień.

Donos z dnia 01-04-2002, a dokładniej z godziny 10:56
Z kolejnych objawów wiosny warto zwrócic uwage na rozwijające się liście hortensji oraz czerwonej róży ogrodowej.

Donos z dnia 01-04-2002, a dokładniej z godziny 08:24
Nadchodzący tydzień na naszym wąskim pasku piasku zapowiada się niezwykle ciepło (około +14C), bardzo słonecznie i raczej bezwietrznie. To chyba już najprawdziwsza WIOSNA !

Donos z dnia 01-04-2002, a dokładniej z godziny 07:51
Mamy nadzieję, że wielkanocne śniadanko wszystkim smakowało, a spacer na świeżym powietrzu złagodził objawy ewentualnego grzechu obżarstwa ;-)

Donos z dnia 01-04-2002, a dokładniej z godziny 07:50
Nowy miesiąc, nowe wiadomości.
Poprzednie donosy znajdziecie Państwo klikając poniżej.

=======================================================

Donosy z poprzednich miesięcy znajdziecie Państwo w naszym Archiwum.

Jeśli jakakolwiek fotografia z "Donosów" jest z Twoim udziałem, a z jakichkolwiek powodów jest Ci to nie rękę, napisz na adres info@augustyna.pl. Zdjęcie zostanie natychmiast usunięte z sieci i innych nośników. Tutaj natomiast znajdziecie pozostałe zasady wykorzystania naszych zdjęć.


Początek strony

Strona główna