Zapraszamy na wczasy !Augustyna donosi

OW AUGUSTYNA - Jastarnia | Willa AUGUSTYNA - Jastarnia | OW ŻEGLARZ - Jastrzębia Góra
Rezerwacja | Cennik | Dojazd | O Półwyspie | O nas | Sznurki | Teneryfa | Księga Gości
Widok na morze | Pogoda | FAQ | DVD | FotoGaleria | Donosy | Pomoc | Kontakt

***** Donosy prosto z plaży w Jastarni *****

Donosy pochodzą z plaży przed OW Augustyna w Jastarni.
Wiadomości z poprzednich lat znajdziecie w archiwum.
Donosy sponsoruje Apartament La Perla w El Medano.
Znajdź nas na:

Facebook:
Facebook - Augustyna.pl

Youtube:
Youtube - Kanał Augustyna.pl


Vimeo:
VIMEO - Kanał Augustyna.pl i SurfMedano.com


Instargram:
Instagram - Kanał Augustyna.pl i SurfMedano.com

Donos z dnia 27-04-2018, a dokładniej z godziny 09:18
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
Jest ładnie, słonecznie i sucho, kwiatki pachą, a Półwysep budzi się z zimowego snu, bo weekend majowy przed nami. Bardzo ciekawy weekend, bo pogoda będzie bardzo zmienna. Raz słońce, raz chmury, raz wiatr z północy, raz z południa, wschodu czy zachodu, a raz bez wiatru. Raz ponad +20C, raz ledwo +12C. Jedynie woda w Zatoce będzie miała stabilnie coś koło +11C, wszystko inne będzie zmienne. Bardzo zmienne!

Donos z dnia 24-04-2018, a dokładniej z godziny 08:57
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelNa Półwyspie jest teraz raz cieplej, raz mniej ciepło, raz słonecznie raz mniej słonecznie, ale ciągle bardzo spokojnie. Wszyscy czekają na weekend majowy. Czekają i zastanawiają się jaka będzie wtedy pogoda pogoda...? No właśnie! Tak dokładnie to jeszcze nie wiadomo jaka ta pogoda będzie, ale jakaś będzie na pewno, i na pewno wszyscy będą się dobrze bawić!

Donos z dnia 22-04-2018, a dokładniej z godziny 19:27
Przedwiośnie w Jastarni na Półwyspie HelskimPrzedwiośnie w Jastarni na Półwyspie Helskim
Przedwiośnie w Jastarni na Półwyspie HelskimPrzedwiośnie w Jastarni na Półwyspie Helskim
Kilka naprawdę ciepłych dni i niemal wybuchły mirabelki odurzając nas zapachem swoich kwiatów. Chyba jednak wiosna idzie, bo aż kręci w nosie od pyłków kwiatowych. Jest naprawdę pięknie i coraz cieplej. W powietrzu już wyraźnie i chyba na stałe dwucyfrowo, a w wodzie na dwie cyfry jeszcze trzeba będzie poczekać mniej więcej do końca kwietnia.

Donos z dnia 19-04-2018, a dokładniej z godziny 11:14
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelI znów mamy ładnie, a nawet malowniczo. W dodatku ciepło, a jutro bardzo ciepło. Ale wszyscy są ciekawi jak to będzie na majówkę? To jeszcze wróżby z fusów, ale chyba będzie słonecznie, wyżowo i sucho z wiatrem ze wschodu. Woda około +10C, w powietrzu trochę cieplej ;-) Pożyjemy, zobaczymy...

Donos z dnia 17-04-2018, a dokładniej z godziny 08:46
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel0Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelPAdał deszczyk, padał, padał sobie równo. Teraz mgła i chłodno. No ale po południu ma się rozpogodzić, a od jutra znów zaświeci słońce przez parę dni. I tak do kolejnego 'przeplecenia' deszczu i chmur. Jak to w kwietniu bywa.

Donos z dnia 14-04-2018, a dokładniej z godziny 11:39
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Gorąco, słonecznie i... pusto! Może z tym gorącem to lekka przesada, bo choć temperatura powietrza dochodzi do +18C, to jednak jeszcze od wody ciągnie, bo Bałtyk ma jakieś maksimum +9C teraz. Tak czy inaczej było, jest i ma być ładnie, a w dodatku spokojnie. Całe kilometry plaż PUSTE!

Donos z dnia 12-04-2018, a dokładniej z godziny 09:44
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Ładnej pogody ciąg dalszy. A teraz nie dość, że ładnej, to jeszcze coraz cieplejszej. Jedynie w sobotę ma się zachmurzyć, zamglić i lekko pokropić, ale to nawet dobrze, bo nasz półwyspowe roślinki potrzebują na gwałt nieco wody.

Donos z dnia 10-04-2018, a dokładniej z godziny 07:39
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelSłońce, ciepełko, wschodni wiatr i bezchmurne niebo. Bezchmurne niebo, słońce, ciepełko i wiatr ze wschodu itp itd - tak było, jest i będzie. Jeszcze długo będzie. W weekend może się zachmurzyć na chwilę, bo kwiecień musi coś wpleść, ale potem znów wracamy do wiosny na całego.

Donos z dnia 08-04-2018, a dokładniej z godziny 09:38
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelCudownej pogody ciąg dalszy, czyli nie dość, że jest malowniczo, to jeszcze wręcz letnio, bo dziś spodziewamy się temperatury dobijającej niemal do 20C! No to już jest doprawdy zbytek, Pani Natura nas rozpieszcza...

Donos z dnia 07-04-2018, a dokładniej z godziny 09:29
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelNie ma niczego piękniejszego niż kilometry pustych i słonecznych pustych plaż na naszym wąskim pasku piasku zwanym Półwyspem Helskim. Oczywiście najpiękniej jest w okolicach Jastarni, o czym można się przekonać oglądając więcej fotografii i krótki filmik, które znajdziecie w naszej najnowszej PlażowejFotoGalerii. Zapraszamy! Naprawdę warto!

Donos z dnia 06-04-2018, a dokładniej z godziny 08:20
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelDzisiaj znów chłodniej, ale bardzo słonecznie i sucho. Do tego zachodni wiatr kołysze nas z siłą 6 Bf. Jutro wiatru juz nie będzie, a temperatury znów zrobią się wysokie, słoneczne i bardzo wiosenne,

Donos z dnia 05-04-2018, a dokładniej z godziny 10:43
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelCiepło, ciepło i coraz cieplej. Z ziemi zaczyna wyłazić wszystko, potem to kwitnie i zielenieje, a nawet pachnie. I to pachnie wiosną. Super!

Donos z dnia 04-04-2018, a dokładniej z godziny 08:32
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
Ciepło, coraz cieplej, choć jeszcze pochmurno. Ale i słonko będzie, nawet dzisiaj. Wiosna dała sobie 2, 3 dni na rozruch, a potem to już pełna parą i bez odwołania dwucyfrowe temperatury i dużo słońca oraz błękitu nieba, nie mówiąc o kwitnących i zieleniejących roślinkach.

Donos z dnia 02-04-2018, a dokładniej z godziny 15:57
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelKwiecień plecień, co przeplata trochę zimy i trochę lata. Wczoraj była może nie zima, ale jesień, a dzisiaj może nie lato, ale wiosna. I od razu jakoś lepiej!

Donos z dnia 02-04-2018, a dokładniej z godziny 08:41
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
Wczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli kwiecień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
W niedzielę padał deszcz, w poniedziałek pada śnieg. Mało bo mało, ale popadało. Jutro ma być lepiej, a w środę dwucyfrowo. Patrząc dziś za okno trudno w to uwierzyć, ale nie pozostało nam nic innego jak czekać do tej środy...

Donos z dnia 01-04-2018, a dokładniej z godziny 07:48


Pogodnych Świąt Wielkiej Nocy!
Proszę przyjąć życzenia
pogodnych Świąt Wielkiej Nocy,
dużo radości, żadnych przykrości,
bogatego zajączka, smacznego jajka,
i niezbyt mokrego Dyngusa!
Donos z dnia 01-04-2018, a dokładniej z godziny 07:48
Wczasy nad morzem czyli marzec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli marzec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli marzec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli marzec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelZgodnie ze scenariuszem Wielka Sobota była słoneczna, pogodna i wesoła. Dzisiaj wesołe będą już tylko Święta, bo pogoda taka niestety na pewno nie będzie. I to wcale równie niestety nie jest Prima Aprilis! Oby do środy...

Donos z dnia 01-04-2018, a dokładniej z godziny 07:47
Nowy miesiąc, nowe wiadomości.
Donosy z poprzednich miesięcy i lat znajdziecie Państwo w naszym przepastnym ARCHIWUM.

=======================================================

Donosy z poprzednich miesięcy znajdziecie Państwo w naszym Archiwum.

Jeśli jakakolwiek fotografia z "Donosów" jest z Twoim udziałem, a z jakichkolwiek powodów jest Ci to nie rękę, napisz na adres info@augustyna.pl. Zdjęcie zostanie natychmiast usunięte z sieci i innych nośników. Tutaj natomiast znajdziecie pozostałe zasady wykorzystania naszych zdjęć.


Początek strony

Strona główna