Zapraszamy na wczasy !Augustyna filmuje

Widok na morze | FotoGalerie | Pogoda | Donosy z plaży

Spis treści | Zwiastun | Zamówienie | Nasze filmy DVD

###    FRONT LOOP dla KAŻDEGO    ###

FRONT LOOP dla KAŻDEGO. Kliknij, aby zobaczyć płytę DVD w powiększeniu. Windsurfingowy film szkoleniowy pod tytułem FRONT LOOP dla KAŻDEGO to, jak się nietrudno domyślić, film poświęcony w całości Świętemu Graalowi zaawansowanego windsurfingu, czyli fikołkowi do przodu z deska i żaglem zwanemu też jako Forward, Spin czy Speed Loop.

Wiele ujęć z różnych kątów i miejsc (w tym z masztu i bomu), ćwiczenia na lądzie, wodzie i symulatorze, recepty na przełamanie bariery psychicznej plus zwolnienia i stop klatki oraz zdjęcia sekwencyjne w wysokiej rozdzielczości pokazujące dokładnie kluczowe detale - to tylko niektóre z zawartych w filmie elementów bez znajomości których, nauka tego w sumie prostego manewru niepotrzebnie się komplikuje.

To wszystko pozwoliło nam stworzyć kompletny i wyczerpujący filmowy poradnik o tym, jak wykonać ten kultowy i niezwykle widowiskowy manewr windsurfingowy.
Jeśli umiesz już skakać, a jeszcze nie robisz FRONT LOOPa, to tylko dlatego, że nie obejrzałeś tego filmu!

Film FRONT LOOP dla KAŻDEGO nie jest przerywany reklamami, a jako bonus znajdziecie tam Krótki film o testowaniu, czyli 17 minutowe sprawozdanie z testów sprzętu windsurfingowego na rok 2009.

FRONT LOOP dla KAŻDEGO stanowi idealne uzupełnienie naszych poprzednich filmów:
"Wietrzna Przyjemność", "Rufa dla odpornych" oraz "Abecadło z deski spadło".
Te cztery filmy razem stanowią swoisty windsurfingowy podręcznik zaczynający się od pierwszych kroków na desce z żaglem, a kończący na zaawansowanych manewrach silnowiatrowych.

Zobaczcie poniżej zwiastun filmu lub popatrzcie na kilka zdjęć zrobionych podczas kręcenia filmu,
a także na okładkę lub na krążek, albo poczytajcie nasz MINI PORADNIK FRONT LOOPOWY.

Zwiastun filmu FRONT LOOP dla KAŻDEGO oraz przykładowy fragment rozdziału:
Kliknij, obrazek aby rozpocząć odtwarzanie.
### FORMULARZ ZAMÓWIENIA FILMU ###

FRONT LOOP dla KAŻDEGO - ROZDZIAŁY:
# Wstęp
(sprzęt, umiejętności i warunki potrzebne do nauki Front Loopa)
# Opis manewru
(dokładne omówienie elementów Front Loopa)
# Ćwiczenia na lądzie
(od najprostszych fikołków przez wizualizację po symulator)
# Ćwiczenia na wodzie
(fikołki z żaglem, Loop słabowiatrowy, elementy Wymaroo)
# Ten pierwszy raz
(omówienie manewru krok po kroku)
# Speed Loop
(nasz fikołek na płaskiej wodzie)
# Błędy
(podstawowe błędy i jak im przeciwdziałać)
# Tipsy i triksy
(rady i porady)
# Front Loop po rosyjsku
(rady i porady po rosyjsku)
# Front Loop po angielsku
(rady i porady po angielsku)
# Podsumowanie
(Ostatnie uwagi i kilkadziesiąt loopów dla podniesienia ciśnienia)

FRONT LOOP dla KAŻDEGO - okładka płyty DVD

Film jest dostępny na płycie DVD w formacie 16:9 PAL i trwa 60 minut + dodatki.

Cena filmu: 59,00 zł - Zamów ten film już teraz!
Koszt wysyłki: 0,-zł (po przedpłacie na konto) lub 11,-zł (wysyłka za pobraniem)
...::: Opinie o filmie :::...:

# Po obejrzeniu stwierdzam, że to prawdopodobnie najlepszy film o front loopie na rynku... i chyba najlepszy z filmów made by augustyna.pl. warto zakupić i jechać jutro na deskę - ma wiać!
Mati

# Polecam, super film! Na tym kończę bo... idę skoczyć mojego pierwszego Front Loopa!
Julka

# [...] Nasz filmowy instruktor niestrudzenie prowadzi nas od wstępnej prezentacji manewru przez ćwiczenia na lądzie i wodzie, mające pomóc nam w przełamaniu się do tego pierwszego razu, aż do poszczególnych faz obrotu i lądowania. Przez cały czas towarzyszy nam bardzo sprawna wizualizacja ruchów, działających sił i szereg ujęć w zwolnionym tempie. Całość dopełnia szczegółowy, jednak bardzo przystępny w odbiorze komentarz. Trudno przypuszczać ile osób po obejrzeniu tego filmu wykona omawiany manewr, ale z całą pewnością każdy kto go obejrzy będzie wiedział na czym polega salto na desce i co należy zrobić, aby bezpiecznie zawirować w powietrzu. Jeśli marzy wam się kręcenie loopów, a nie macie na swoim spocie kogoś z większym doświadczeniem w tym temacie, nawet nie zastanawiajcie się dwa razy. Żaden filmik w necie czy obrazki w gazetach nie zastąpią wam tak solidnego i profesjonalnie opracowanego materiału DVD.
Portal SiePlywa.pl

# [...] Najnowszy film to kolejny postęp w jakość prezentowanych materiałów. Przyjemny dla ucha lektor, bogate materiały w tym wiele ujęć z różnych kątów i miejsc (w tym z masztu i bomu), ćwiczenia na lądzie, wodzie i symulatorze, recepty na przełamanie bariery psychicznej plus zwolnienia i stop klatki oraz zdjęcia sekwencyjne w wysokiej rozdzielczości. To wszystko tworzy naprawdę ciekawy i co najważniejsze przydatny i łatwy w odbiorze materiał szkoleniowy.
To co jednak najbardziej przemawia za FRONT LOOP dla każdego to fakt, że po jego obejrzeniu będziecie się aż rwali na wodę aby w praktyce sprawdzić ćwiczenia zaproponowane przez autorów. Bariera psychiczna, która jest bez wątpienia największą przeszkodą paraliżującą nas przed próbą wykonania fikołka na desce, zostaje skutecznie zneutralizowana dzięki materiałom zawartym na DVD.

Portal Windsurfing.pl


#### ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ####

### STRONA GŁÓWNA ###

Początek strony


Strona korzysta z gościnności serwisu www.augustyna.pl